İstanbul'u Keşfedin

En Avantajlı Fiyatlarla Rezervasyon Yaptırın

REZERVASYON

Dinamizmin Şehri İstanbul


İstanbul, bir tarafı Avrupa diğer tarafı Asya’ya uzanan, her iki yakanın da kültürünü içinde harmanlamış dünyadaki tek şehir olma özelliğini taşıyor. Şehir bu özelliğiyle dinamizmini her daim koruyor.

Şehirdeki bu çeşitlilik ziyaret eden hemen herkesi aynı oranda büyülemeye yetiyor. Müzeleri, camileri, sarayları, pazarları ve doğal güzellikleriyle bilinen, geçmişle günümüzü görselliği, sesleri ve mekanlarıyla birleştirebilen bu destansı şehir, dünyada mutlaka görülmesi gereken şehirlerden biri.

İstanbul’un modern şehir yaşamı, zengin tarihi ve coğrafi altyapısı eşliğinde kıtalar arası güçlü bir metropol olması, iş ve sosyal statülerde dünya üzerinde O’nu çok popüler kılan özelliklerinin başında geliyor.

İstanbul’da İş Hayatı


İstanbul çağlar boyunca bir ticaret ve üretim şehri olarak gelişmiştir ve modern Türkiye’ye olan katkısı bu yüzden çok büyüktür.

Kendine has sosyal ve ekonomik bir yapıya sahip olan bu şehrin, ülkenin ticaret, yatırım, finans ve turizm anlamında bir başkentidir.

Dünyanın en büyük 20 şehri arasında sayılan İstanbul’un nüfusu yaklaşık 13 milyondur.

İstanbul Seyahatinizi Planlarken


İstanbul’u ziyaret ettiğinizde, şehri gezmek için kendinize vakit ayırın. Tüm bu çeşitlilikten başınız dönebilir. Ama yaşadıklarınız size unutulmaz bir seyahat sunacaktır. Şehrin her bölgesinde yılın her döneminde birbirinden özel etkinlikler gerçekleşir. Şehir, alışveriş merkezleri, festivalleri, konserleri, restoranları ve kafeleriyle her zevke hitap edecek çeşitliliktedir.